2020 Burçlar

Astroloji: 2020 yılı burç yorumları… Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

2020 Koç Burçları için Nasıl Geçecek?

Yılın ilk yarısında yaşadığınız sağlık problemlerinden ikinci yarıda eser kalmayacak. Fakat yine de 2020’de kendinize gerçekten iyi bakmanız gerekiyor. Doktor kontrollerinizi aksatmayın ve vücudunuzda hissettiğiniz semptomları görmezden gelmeyin. İyi beslenmek ve spor yapmak bu yıl sizin için her zamankinden daha fazla önem taşıyor.

2020’de aşk hayatınızda sorunlar yaşayabilirsiniz. İlişkinizin sağlam temellere dayandığına inanıyorsanız partneriniz için savaşmaktan çekinmeyin ve gurur yapmayın. Partnerinizle aranızda nasıl bir sorun geçerse geçsin, siz sakin kalmaya ve sağlıklı iletişim kurmaya çalışın. Evlenmek isteyen Koç burçları bu sene aradıkları aşkı bulabilir. Evlilik hayatınız ise pürüzsüz ve keyifli geçecek.

Çocuklarınız varsa bu sene onlardan yana büyük sorunlar yaşayacağınızı zannetmiyoruz. Fakat aile yaşantınızda özellikle sağlık problemleriyle karşılaşabilirsiniz. Taşınabilir, tek başınıza yaşamaya başlayabilirsiniz.
Kariyer anlamında oldukça şanslı olacaksınız! Verdiğiniz emeklerin karşılığını aldığınız bir yıl olacak.


2020 Boğa Burçları için Nasıl Geçecek?

2020 sizin de sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir yıl. Özel hayatınızı ve kariyerinizin gerektirdiklerini dengelemeniz bu anlamda çok önemli. Kas ve sinir sistemi rahatsızlıklarıyla karşılaşabilirsiniz.
Bir ilişkiniz yoksa aşkla tanıştığınız ve partnerinizle sıkı bağlar kurduğunuz bir yıl olacak. Eğer evliyseniz zaman zaman eşinizle aranızdaki dengeyi bulmakta zorlanabilirsiniz.

Yılın ilk yarısı sizin için pek keyifli geçmeyebilir, hem evde hem de işte ya da okulda manasız sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Eylül ayından sonraki dönem sizin için her anlamda daha iyi geçecek.
2020’de fütursuz harcamalardan kaçınmalısınız, hali hazırda birikiminiz yoksa maddi açıdan yetersizlikler yaşayabilirsiniz.
2020’nin ikinci yarısında işler sizden yana.


2020 İkizler Burçları için Nasıl Geçecek?

Sağlık konusunda tatsızlık yaşamanızı öngörmüyoruz. Fakat yine de kendinize iyi bakmalısınız. Hali hazırda herhangi bir sağlık sorununuz varsa doktorunuzun tavsiyelerini aklınızdan çıkarmamalısınız.

Aşk hayatınız tam da gönlünüze göre olacak. Bu yıl İkizler burçlarının duygusal yaşantılarında büyük yıkıntılar yaşaması öngörülmüyor. Eğer evliyseniz eşinize hak ettiği ilgiyi göstermekten çekinmeyin. Eşinizin ailesiyle birlikte maddi getirisi yüksek olacak ortaklıklara girebilirsiniz, bu fırsatı iyi değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz. Duygusal bir ikizler burcuysanız iç huzurunuzun stabilliğini korumakta sıkıntı çekebilirsiniz, böyle bir dönemde aileniz ihtiyaç duyduğunuz desteği vermekten çekinmeyecek sorunlarını onlarla paylaşmayı deneyebilirsiniz.

2020’de tamamen yeni yollara çıkmak yerine elinizde olanı mükemmel hale getirmek için emek vermek sizin faydanıza olacak.


2020 Yengeç Burçları için Nasıl Geçecek?

Sürdürülebilir bir sağlıklı beslenme düzeni oturtmak 2020’de sizin için oldukça önemli. Bir anda hızlıca kilo alabilirsiniz. Aynı zamanda fiziksel aktivitelerinizde de dikkatli olmasınız, görünmez kazalar meydana gelebilir.

İlişkiniz varsa partnerinizle aranızdaki iletişim olumlu anlamda bir dönüşüme girecek. Pozitif etkileri siz de fark edeceksiniz, tadını çıkarın! Öte yandan aldatmalar gündemde, gönüller farklı yönlere de kayabilir dikkat etmekte fayda var. Evli çiftler sonu anlaşamadıklarını anlamaya varan kavgalar edebilir, bu tip anlaşmazlıklara karşı sakin olmanızı ve pire için yorgan yakmamanızı öneriyoruz. Ani kararlar vermekten kaçının.

Maddi anlamda dalgalanmalar yaşayabilirsiniz, harcamalarınıza dikkat etmenizde fayda var. Bizce para biriktirmeyi bir deneyin. 2020’nin başlangıcı kariyer anlamında size şans ve başarı getirecek, bu etkileri kullanmanızı tavsiye ediyoruz.


2020 Aslan Burçları için Nasıl Geçecek?

Sağlığınızın yerinde her şeyin yolunda olduğu bir yıla hazır mısınız? 2020’de yogaya yönelmenizi ve meditasyon yapmanızı öneriyoruz. İç dünyanıza döndüğünüz takdirde karşılaşacaklarınız hayatınızın en iyi versiyonunu oluşturmanıza yardım edecek.
Partnerinizle ilişkinizi bitirme kararı alabilirsiniz. Eğer evliyseniz, evliliğinize yüklenen stresi atmanın bir yolunu bulmalısınız. Tartışmalardan uzak durmak ve ani tepkiler vererek yanlış anlaşılmalara yol açmaktan kaçınmak sizin için iyi olabilir. Yılın son birkaç ayında evliliğinizle ilgili yaşadığınız sorunları aşmış olacaksınız.

Yılın ikinci yarısı sizin için ilkinden daha güzel geçecek, ailenize yeni birinin katılması da oldukça muhtemel.
Maddi anlamda kazanımlar elde etmek için bu yıl daha çok çalışmanız gerek. 2020 kariyeriniz için iyi bir yıl olacak.


2020 Başak Burçları için Nasıl Geçecek?

Şans sizinle! Günlük rutinlerinizi gözden geçirmeli ve sağlığınız için doğru olan alışkanlıkları edinmeniz gereken bir yıla giriyorsunuz. Aşk hayatınızdaki denge sonunda olması gerektiği gibi, partnerinizle aranızdaki bağ gün geçtikçe daha güçlü hale geliyor. Eğer evliyseniz, eşinizin ful desteğini arkanızda hissedeceksiniz.

2020’de daha görünür hale gelmeniz ihtimal dahilinde, birbirinden farklı sosyal çevrelerdeki tanınırlığınız artacak.
Maddi durumunuzda olumsuzluklar öngörülmüyor bu da içten içe huzurlu kalmanızı sağlayacak. Belki araba alabilirsiniz. Kariyer cephesindeki performansınız takdir görecek ve övgülere doyamayacaksınız. Çok uluslu bir şirkette çalışıyorsanız terfi edebilir ya da zam alabilirsiniz.

2020 yılı içinde yaşadığınız evi değiştirebilirsiniz.


2020 Terazi Burçları için Nasıl Geçecek?

Hazımsızlık, baş ağrısı, eklem ağrıları ve kas ağrıları gibi sağlık problemleri yaşayabilirsiniz. Lütfen böyle durumda gereken tedaviyi görmeyi ihmal etmeyin. Aksi takdirde hoşunuza gitmeyen sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

Aşk hayatınızda düzeni tutturacak ve hayatı daha keyifli hale getirmeyi öğreneceksiniz. Evliyseniz yılın ilk yarısı sizin için geçmek bilmeyebilir ama ikinci yarıda işler yoluna girecek. Eşinizin sağlık durumuyla alakalı sorunlar yaşayabilirsiniz, bu konuya ekstra özen göstermelisiniz.

Yurt dışı tatilleri ufukta! Maddi açıdan iyi geçecek 2020’de oldukça sık seyahat edebilirsiniz. Bu yıl herhangi bir girişimde bulunmanızı önermiyoruz. Geliriniz artacak fakat giderleriniz de paralelinde artış gösterecek.


2020 Akrep Burçları için Nasıl Geçecek?

Ruhsal sıkıntılar yaşadığınız bir dönem olabilir fakat bu süreç hızlı geçecek. Yalnız Akrepler yeni partnerleriyle tanışabilir. Eski sevgiliniz kapınızı yeniden çalabilir. Eğer evliyseniz partnerinizle yakın gelecek için oldukça önemli kararlar alabilirsiniz. 2020 sabırlı olmanız gereken bir yıl olacak. Tartışmalara girmeyin ve olabildiğince sakin kalmaya çalışın.
Ailenize yeni biri katılabilir.

Ekonomik anlamda sizin için iyi bir yıl. Yeni projelere başlayabilir, kariyerinizde birçok fırsatla karşılaşabilirsiniz. 2020 tüm enerjinizi ortaya çıkarmak ve potansiyelinizi kullanmak için oldukça ideal bir yıl.


2020 Yay Burçları için Nasıl Geçecek?

Ufak tefek sağlık problemleri yaşayabilirsiniz, kendinize iyi bakın. Aşk hayatınız için oldukça iyi bir yıl olacak 2020, partnerinizle hiç olmadığınız kadar yakın olabilirsiniz. Aynı şekilde o da sizi her zamankinden daha iyi anlayacak. Eğer evlenme teklifi etmek istiyorsanız 2020 bu anlamda sizin için olumlu etkiler taşıyor. “Evet!” cevabını duymanız oldukça muhtemel. Eğer evliyseniz eşinizin sağlık durumuna elinizden geldiğince dikkat etmenizi öneriyoruz.

2020’de çeşitli gayrimenkul alımları söz konusu olabilir.


2020 Oğlak Burçları için Nasıl Geçecek?

2020 sizin için de iyi geçecek. Kronik rahatsızlıklarınızdan kurtulabilir, sağlığınızla ilgili sorunlarla başarılı bir şekilde mücadele edebilirsiniz.

İstediğiniz sonuçları elde edebilmek için efor harcamanız gerekiyor. Ne kadar ekmek o kadar köfte. 2020 yılında evlenebilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin kalbini kazanabilirsiniz. Fakat evliliğinizde sıkça inişler ve çıkışlar yaşayabilirsiniz. Zaman vermenin iyi bir seçenek olduğunu aklınızdan çıkarmayın.

Ekonomik anlamda 2020, sizin için çok kazançlı olmayabilir. Bu yüzden harcamalarınıza dikkat etmenizi öneriyoruz.
Hayalinizdeki işe kabul edilebilirsiniz.


2020 Kova Burçları için Nasıl Geçecek?

Kova burçları 2020 yılında çeşitli zorluklarla karşılaşabilir. Normalde kolayca halledebileceği sorunları çözmesi manasızca uzun sürebilir. Bu sene sağlığınıza hayatınızdaki her şeyden daha çok önem vermeniz gerekiyor.
Sıkça seyahat edeceğiniz bir yıl olacak gibi görünüyor maddi durumunuz iyi olsa da giderleriniz artacağı için bütçenizi kontrol altında tutmanızda fayda var.

Bu sene kendinizi maneviyatla şımartabilirsiniz.
Yurt dışına taşınmak isteyen okuyucularımız, gün bugündür!
Aşk hayatınızda mutlu olmak istiyorsanız elinizi taşın altına koymanız gereken bir yıla giriyoruz.


2020 Balık Burçları için Nasıl Geçecek?

Çanlar sizin için çalıyor Balık burçları, başarılı ve çok karlı bir yıla girmek üzeresiniz! Size verilen işlerde ve görevlerde elde ettiğiniz başarı dillere destan olacak. Aile hayatınızda birkaç sorunla karışılabilirsiniz ama siz nu sorunları taktiklerinizle çözersiniz. Çevrenizdeki yaşlı insanlar tarafından çokça takdir gördüğünüz bir yıl olacak 2020. Yoğun programınızda yorgun düşüp sağlık sorunları yaşayabilirsiniz, dikkatli olmakta fayda var.

Kariyer anlamında oldukça başarılı bir yıl olan 2020’de maddi kazançlarınız da oldukça tatmin edici olacak.