27 Ocak Burc Yorumları

Yükselen Koç ve Koç Burcu:

27 Ocak 2020 Pazartesi yorumu : Haftanın ilk gününde, iletişim gücünüzün üst seviyelerde olması duygusal konulardaki en büyük yardımcınız olabilir. Güçlü etkiler aldığınız bugün içerisinde çevrenizde bulunan insanlarla daha olumlu bağlantılar kurabilirsiniz. Sizinle ortak fikirde olan kişileri yanınızdan ayırmayacağınız bir güne giriyorsunuz. Gün içerisinde sürekli olarak fikir alışverişi yapabilirsiniz. Güzel gelişmelerle karşılaşabileceğiniz bir gün.

Yükselen Boğa ve Boğa Burcu:

27 Ocak 2020 Pazartesi yorumu : Haftanın ilk gününe, sakin ve temkinli giriş yapacaksınız ancak öğle saatlerinden sonra tüm bu etkilerin değişim gösterme ihtimali var. Bilinçaltınızdaki olumsuzluklardan dolayı hiç beklenmedik tepkiler ortaya koyabilirsiniz. İçinizdeki kıpır kıpır enerjiden çok daha mantıklı yarar sağlamaya çalışmalısınız. Atılım yapmayı düşündüğünüz noktalarda güzel gelişmelerle karşılaşma şansınız da var.

Yükselen İkizler ve İkizler Burcu:

27 Ocak 2020 Pazartesi yorumu : Haftanın birinci gününde, sezgilerinizi kullanmakta ve çevrenizde bulunan insanlarla uyumu yakalamakta bir hayli heveslisiniz. Kişisel beklentileriniz açısından beklenmedik gelişmelerle karşı karşıya kalabileceğiniz bir gün. Kendinizi, başkalarına ayak uydurma noktasında zorlayabileceğiniz noktalar da var. Ortaya koyacak olduğunuz tepkilerinizin anlaşılabilir seviyelerde olmasına mutlaka dikkat etmelisiniz.

Yükselen Yengeç ve Yengeç Burcu:

27 Ocak 2020 Pazartesi yorumu : Haftanın ilk gününde, yaratıcılık gerektiren konularda kendi iç dünyanıza çekilmek isteyecek ve daha olumlu adımlar atmanın yollarını arayacaksınız. Olumlu gelişmelerle karşı karşıya kalabileceğiniz bugün içerisinde her şeyin biraz daha mantık çerçevesi içerisinde ilerlemesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca, kendinizi ikili ilişkilerde de daha doğru ifade etme şansınız var. Yoğun enerji alabileceğiniz bir gün ve bugünden mutlaka yarar sağlamalısınız.

Yükselen Aslan ve Aslan Burcu:

27 Ocak 2020 Pazartesi yorumu : Haftanın ilk gününde, sosyal açıdan yeni deneyimler elde etmeye başlayacaksınız ancak bunların da hiç kolay olmayacağını ve sizi biraz olsun zorlayacağını bilmelisiniz. Çevrenizde bulunan insanların, düşünceleriniz konusunda size önem vermediğini düşünebilirsiniz. Gün içerisinde zihinsel disiplinin üst seviyelerde olmayacağını da aklınızda bulundurun. Zayıf yargı gücünüz, alışkanlıklarınız açısından belirleyici olabilir.

Yükselen Başak ve Başak Burcu:

27 Ocak 2020 Pazartesi yorumu : Haftanın ilk gününde, sizden yaşça büyük kişilerle iletişim kurarken biraz daha hevesli olmaya başlıyorsunuz. Kurulacak iletişimlerin belirleyici olabileceğini bilmelisiniz. Sizi ilgilendiren konulara yatkınlık gösterirken biraz daha dikkatli olmalı ve elinizden geleni yapmalısınız. Koşullar sürekli olarak değişim gösterse de biraz daha planlı hareket etmeye çalışın. Sahip olduğunuz olumsuz düşünceleri kendinizden uzaklaştırmanız gerekmeekt.

Yükselen Terazi ve Terazi Burcu:

27 Ocak 2020 Pazartesi yorumu : Haftanın ilk gününe, dış görüntünüze her zamankinden fazla önem vererek giriş yapıyorsunuz. Çevrenizde bulunan insanların sizi fark etmesini arzu edebileceğiniz bir gün. Işıl ışıl parlamayı amaçlayacaksınız. Kendinize olan inancınız da üst seviyelere çıkmakta. Paylaşıma daha fazla önem vermeye başlıyorsunuz. Her açıdan dikkat çekebileceğiniz bugün içerisinde güzel gelişmelerle karşılaşacaksınız.

Yükselen Akrep ve Akrep Burcu:

27 Ocak 2020 Pazartesi yorumu : Haftanın birinci gününde, bilinçaltınızdaki duygularınızı paylaşma isteğiniz bir hayli yoğunlaşmaya başlayacak. Duygusal açlığınızı gidermek adına harekete geçebileceğiniz bugün içerisinde yaşamsal konularda yararınıza olabilecek gelişmelerle karşı karşıya gelebilirsiniz. Duygularınızı rahatlıkla ifade edebileceğiniz bir güne giriyorsunuz. Her şeyin daha da iyiye gitme ihtimali var. Ayrıca, kişisel değişkenliklerinizden de yarar sağlamaya çalışın.

Yükselen Yay ve Yay Burcu:

27 Ocak 2020 Pazartesi yorumu : Haftanın birinci gününde, ikili ilişkilerde ve ortaklaşa konularda kendinizi normalden daha rahat ve güvende hissetmeye başlıyorsunuz. Mantıklı düşünce tarzınız sayesinde duygularınızın da anlaşılabilir seviyelerde kalmasını sağlıyorsunuz. Sosyal hayatınızdaki hareketlilikten de dilediğiniz gibi yarar sağlama şansınız var. İkili ilişkilerde dilediğiniz ilerlemeleri kaydedebileceğiniz bir gün. Ayrıca, ev ve aile hayatınızı ilgilendiren bir adım atarken de aile büyüklerinin onayını almakta zorlanmayacaksınız.

Yükselen Oğlak ve Oğlak Burcu:

27 Ocak 2020 Pazartesi yorumu : Haftanın birinci gününde, yaşamın güzelliklerini keşfetme arzusu ve isteği ile harekete geçebilirsiniz. Her zamanki ciddi tutumunuzdan biraz olsun uzaklaşacak ve daha farklı yaklaşımlar ortaya koyabileceksiniz. Maceracı yönlerinizin ön planda olabileceği bugün içerisinde hiç beklemediğiniz gelişmelerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Ayrıca, iyimserliğiniz söz konusu olduğunda da rahat hareket edebileceksiniz.

Yükselen Kova ve Kova Burcu:

27 Ocak 2020 Pazartesi yorumu : Haftanın ilk gününde, dış dünyadaki eğilimlerinizin her açıdan önemli olmaya başlayacağını bilmelisiniz. Kafanızın içinde yer eden olumsuzlukları artık gözünüde büyütmemelisiniz. Ani kararlar almaktan kaçınmanız gereken bir güne giriyorsunuz. Düşünmeden attığınız her adım, ilerleyen günlerde daha fazla sorun ve sıkıntı ile karşılaşmanıza neden olabilir. Ayrıca, cevap aradığınız birçok soru hakkında da önemli gelişmeler gündeme gelebilir.

Yükselen Balık ve Balık Burcu:

27 Ocak 2020 Pazartesi yorumu : Haftanın ilk gününde, ev ve aile hayatınızı ilgilendiren konuların yoğun bir şekilde gündeminizde olacağını bilmelisiniz. İkilemde kaldığınız konularda beklenmedik gelişmeler açığa çıkabilir. Her ne olursa olsun, gün içerisinde mantığınızı kullanmaya çalışmalı ve gerekli olan adımları atmaktan da kaçınmamalısınız. Zihinsel olarak yoğunluk göstermeye başlıyorsunuz. İster istemez kendinizi rahatsız hissedebilirsiniz.