29 Ocak 2020 Günlük Burç Yorumları

Sabaha karşı Ay son açılarını Pluto ve Satürn’ le yaptıktan sonra boşluğa düşüyor ve saat 14:50’ ye kadar boşlukta kalıyor. Günün ilk yarısını durum tespitiyle geçirebiliriz. Yaptığımız hatalardan ders alabilir, eksikleri tamamlayabilir, boşlukları doldurarak olayları kontrol altına almaya çalışabiliriz. Ay’ ın Koç burcuna geçişiyle birlikte enerjimiz ve cesaretimiz artıyor. Kendi motivasyonumuzu başkalarını da harekete geçirmekte kullanabilir, onlara liderlik ve önderlik yapabiliriz. Ancak fazla aceleci davranmak ufak tefek kazalar ve aksaklıklara da neden olabilir, dikkatli olalım.

Yükselen Koç ve Koç Burcu:

Sevgili Koç; sabah saatlerinde ön plana çıkmayarak durum değerlendirmesi yapabilir, sonuçlandırman gereken konular hakkında sorumluluğu üstlenerek kararlar alabilirsin. Öğleden sonra burcunda hareket etmeye başlayan Ay ile öz güvenin yüksek olabilir. Kendini ifade edebileceğin fırsatlar yakalayabilirsin.

Yükselen Boğa ve Boğa Burcu:

Sevgili Boğa; güne sonuçlandırman gereken işleri tamamlayarak ve görüşmeleri karara bağlayarak başlayabilir. Fakat sonrasında yalnız kalma ihtiyacı hissedebilirsin. İçine dönerek korkularını sorgulayabilir ve onlarla yüzleşmeyi tercih edebilirsin. Olayları kontrol etmekte zorlansan da cesaretini kaybetmeyeceksin.

Yükselen İkizler ve İkizler Burcu:

Sevgili İkizler; sabah saatlerinde iş ve sosyal hayatında sonuca bağlanması gereken çalışmalarınla ilgilenebilir, hazırlıkları son bir kez gözden geçirebilirsin.  Fakat sonrasında arkadaşlar, dostlar ve gruplarla birlikte geçecek bir gün yaşayabilir, birçok organizasyona katılmak için plan yapabilirsin.

Yükselen Yengeç ve Yengeç Burcu:

Sevgili Yengeç; bugün biraz amaçsız ve yönsüz olabilir, çevrendekilerle muhabbete dalıp, duygu ve düşüncelerini paylaşabilirsin. Ancak öğleden sonra kendini çok daha enerjik hissedebilir, yerinde duramayabilirsin. Değerlendirmelerinden bir sonuç çıkarmak seni rahatlatacak ve daha cesur hareket edebileceksin.

Yükselen Aslan ve Aslan Burcu:

Sevgili Aslan; birkaç gündür yaşanan belirsizlik ve duygusal yoğunluk seni yormuş olabilir. Sabah saatlerinde hâlâ finansal konularda kafanı kurcalayan sorunların çözümü için uğraşıyor olabilirsin. Ancak sonrasında cesur ve beklentisi yüksek tavırlarınla dikkatleri üstünde toplayabilirsin.

Yükselen Başak ve Başak Burcu:

Sevgili Başak; sabah saatlerinde ilişkiler, ortaklıklar ya da iş birlikleriyle ilgili kararlar alabilirsin. Anlaşmaları sonuçlandırabilir, bazı konu ve kişileri hayatından çıkarabilirsin. Öğlen saatlerinden sonra banka, sigorta, vergi, kredi ve miras gibi konularda atılacak adımları tek başına organize etmek isteyebilirsin.

Yükselen Terazi ve Terazi Burcu:

Sevgili Terazi; güne ertelenmiş işleri bitirerek, çalışmalarının üstünden geçerek ve ekonomik hesaplarını yaparak biraz da rehavet içinde başlayabilirsin. Sonrasında karşıt burcunda hareket etmeye başlayan Ay, kontrolün sende olmadığına işaret etmekte. Ama yine de iş birliğini devam ettirerek taleplerinin yerine gelmesini sağlayabilirsin.

Yükselen Akrep ve Akrep Burcu:

Sevgili Akrep; son günlerde yaşanan belirsizliğin ardından sabah saatlerinde girişimlerinin sonuçlarını alabilir, isteklerin doğrultusunda ilerleyebilirsin. Öğleden sonra tempon çok yükselebilir. Yaşadığın krizleri fırsata çevirerek, cesaretin ve gücün sayesinde çalışma ortamında liderliği üstlenebilirsin.

Yükselen Yay ve Yay Burcu:

Sevgili Yay; ev, iş ve aileye dair işlerinin son rötuşlarını yaparak, çalışmalarını sonuçlandırabilirsin. Aldığın kararları uygulamaya koyma zamanı gelmiş olabilir. Bugün yaşamdan keyif alarak, kendini şımartabilir; alışverişe, sevdiklerine ve hobilerine zaman ayırabilirsin.

Yükselen Oğlak ve Oğlak Burcu:

Sevgili Oğlak; sabah saatlerinde yakın çevrendekilere danışarak karar alabilir, hedeflerin doğrultusunda ilerleyecek istikrarı sağlayabilirsin. Öğlen saatlerinden sonra ailenle vakit geçirmek isteyebilirsin. Tadilat işlerin varsa yaptırabilirsin yada evinde kendine vakit ayırmayı tercih edebilirsin.

Yükselen Kova ve Kova Burcu:

Sevgili Kova; bugün yeteneklerin üstlerin tarafından fark edilebilir veya ekonomik konularla ilgili adımlar atmaya karar verebilirsin. Çalışmalarının sonuçlarını alman başka konularla ilgilenmene fırsat tanıyacaktır. Özellikle akşama doğru iletişim trafiğin çok hızlanabilir, yakın çevren ve arkadaşlarınla fikir paylaşımında bulunabilirsin.

Yükselen Balık ve Balık Burcu:

Sevgili Balık; güne başlarken son günlerin değerlendirmesini yapmakta ve aldığın kararları gözden geçirmekte fayda var. Günün ilerleyen saatlerinde ise yeteneklerini kullanabileceğin ve yeni gelir kaynakları elde edebileceğin ortamlara girebilir, karşına çıkan fırsatları kullanabilirsin.