Detaylar Fark Yaratır

Azerbaycanlı Girişimci iş Kadını Ramila Durak’tan sofralarınıza  yeni şıklık katan sunumlar.

Arte De Mesa markasıyla  deriden Amerikan servis üretimine başlayan iş kadını Ramila Durak, Azerbaycan ve İspanya’da eğitimini tamamladıktan sonra Türkiye’ye gelerek iş haytına atıldı.  Arte De Mesa markasıyla  Türkiye’de ilgi gören ürünlerini yurtdışı ülkelerinde de tanıtmayı planlayan Ramila Durak markasıyla ilgili detayları Türkiye Azerbaycan ortak yayını olan TurkAZ Magazine’e anlattı.

SOFRALARIN ŞIK AKSESUARI: DERİ AMERİKAN SERVİS

Arte de Mesa TR, üretmeye başladığı deri Amerikan servisler ile sofralara katma değer kazandırıyor.

20 yıldır deri sektöründe çeşitli ürünler üreten ve yoluna Arte de Mesa TR adıyla devam eden firma, Amerikan servis üretimine başladı. Yenilenebilir olma özelliğine sahip deri ile üretim yapan firma Türkiye’de ilk ve tek olmanın haklı gururunu taşıyor. Firma, elegan tasarımlarıyla evlere ve mekanlara katma değer sunarken çevre dostu üretim politikasından da ödün vermiyor. Başta sofralarınız olmak üzere; otel, restoran, düğün ve diğer organizasyonlarda da vazgeçilmez bir detay olan Amerikan servisler, uygun fiyat ve kalite anlayışıyla üretiliyor. Piyasadaki çoğu ürünün aksine, Arte de Mesa TR’nin PVC içermeyen deriden üretilen servisleri, isteğe bağlı olarak hakiki deriden de üretilebiliyor. Restoran ve otellere özel üretilen servislere, işletmelerin logoları baskı veya lazer nakış tekniğiyle işlenebiliyor ve marka kimliklerine uygun tasarımlar yapılıyor. Güncel teknolojik gelişmelerin sürekli bir adım önünde olan Arte de Mesa TR, sıradışı tasarımlarıyla dünyanın her yerindeki sofraları deri servisin şıklığıyla buluşturuyor.

SAĞLIK SERTİFİKALI HİZMET

Tüm dünyada sağlığa yönelik tedbirlerin daha da artırıldığı bu dönemde Arte de Mesa TR ürünleri, gerekli testlerden geçip sofralara geliyor. Sınırsız renk ve tasarıma sahip olan servislerin üretim sürecinde kullanılan hiçbir boya ve materyal kanserojen madde içermiyor. İnce işçilik politikasından taviz vermeden üretilen servisler, silinerek kolayca temizlenebiliyor. Arte de Mesa TR deri Amerikan servisleri, şık ve zarif tasarımlarıyla ahşap ve mermer masaların vazgeçilmezi olacak.

İletişim:
Websitesi: www.artedemesatr.com
E-mail: info@artedemesatr.com


COMMENTS ARE OFF THIS POST