Dualitenin Sembolcüsü Sabırsız İkizler

View Gallery
12 Photos
Dualitenin Sembolcüsü Sabırsız İkizler
KOÇ

İş, kariyer ve geleceğe yönelik kararlarınızın öne çıkacağı bir aya giriyorsunuz. Üzerinde emek ve tecrübenizle yoğunlaştığınız bir projenizle ilgili yeni bir yola girebilirsiniz. Hayatınıza yeni bir müşteri veya konuyla ilgili fikirlerine önem verdiğiniz bir çalışma arkadaşı girebilir. Kardeşleriniz ve yakın akrabalarınızla birlikte bir çalışma imkânı olabilir veya onların hayatlarıyla ilgili yenilikler gündem olabilir. Bu dönemde yeni bir spora başlayabilir, çocuklarınızla ilgili hesapta olmayan harcamalar yapabilirsiniz. Dost ve arkadaş çevrenizle yapmayı planladığınız organizasyonlar iptal olabilir veya bir siparişten dolayı beklediğiniz ödemelerde gecikmeler yaşanabilir. İş ve kariyer konularında alan değişikliği yapabilirsiniz. Yöneticileriniz veya hayatınızdaki otorite konumundaki kişilerle ilişkilerinizde gerginlik ve stres yaşayabilirsiniz. Kariyer ve sorumluluklarınızla ilgili bir konuda tamamlanmalar yaşayabilirsiniz.

Dualitenin Sembolcüsü Sabırsız İkizler
BOĞA

Haziran ayında iş, kariyer konularında yeni maddi kaynak arayışlarınız ve geleceğe yönelik idealleriniz ön plana çıkıyor. Sahip olduğunuz yetenekleriniz sayesinde yeni bir fırsat yakalayabilir, yeni bir kazanç kapısı bulabilir, yeni taahhütler altına girebilirsiniz. Maddi olarak değerli bir eşya veya yeni bir araç sahibi olabilirsiniz. Bu yenilikler zaman zaman sizi doğruyu yapıp yapmadığınız konusunda sorgulamalara ve endişeye sevk edebilir. Mevcut işinizle ilgili yerine getirmeniz gereken sorumluluklarla veya otorite hükmündeki kişilerle iletişimde dengesizlikler olabilir. Sakin ve gözlemci kalabilirseniz kazançlı çıkabilirsiniz. Dış ticaret, yurtdışı seyahatler, eğitim veya hukuki konularda bir tamamlanma sürecinde olabilirsiniz. Hayatı daha güzel ve anlamlı kılmak adına niyet ettiğiniz bir idealinizi gerçekleştirme fırsatı bulabilirsiniz. Artık hayat vizyonunuza hizmet kavramları ve kişileri hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Bir gayrimenkul satışınız gerçekleşebilir, yakın dostlarınızı evinizde vereceğiniz davetlerde ağırlayabilirsiniz.

Dualitenin Sembolcüsü Sabırsız İkizler
İKİZLER

Haziran ayı boyunca kişisel seçimleriniz ve kararlarınız ön planda olabilir. Yeni bir fiziki görünüm ve kendinizi farklı biçimde ifade etme yönünde ilk adımları atabilirsiniz. Saç stilinizi, giyim tarzınızı ve gardırobunuzu değiştirebilirsiniz. Hayatınızın odak noktası olarak gördüğünüz bir konuda yeni kararlarla yeni bir sayfa açabilirsiniz. Bir süredir sizi zorlayan bir meselenizle ilgili veya ortaklaşa gelirler, miras, telif, nafaka, tazminat, krediler vb alanlarda bir danışmandan çözüm için destek alabilirsiniz. Bu dönem gündeminizde olan konular geleceğe yönelik kalıcı etkilere yol açabilir. Ruhsal veya fiziki bir sorunun çözümü için yeni bir yol denemiş ve nekahet dönemine girmiş olabilirsiniz. Arkadaşlık ve sosyal ilişkilerinizin canlandığı bu dönemde fikirlerinizle dikkat çekebilirsiniz.

Dualitenin Sembolcüsü Sabırsız İkizler
YENGEÇ

Haziran ayında hayatınıza girecek yenilikler daha çok içsel yanınızla ilgili olabilir. Araştırmaya dair veya uzaklarla iş yapmaya dair bir işiniz varsa bu alanlarda yeni bir projeye başlayabilirsiniz. İç dünyanıza çekilmek, küçük inzivalar yapmak için gözlerden uzak, huzurlu bir tatil yapabilirsiniz. Evlilik, yakın ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili bir konuda bir süredir size engel teşkil eden bazı durumlara artık bir son verebilirsiniz. Ortak paralarınızla ilgili mücadele içinde olduğunuz bir konuda geri adım atmanız gerekebilir. Sorunlu ve yeterince değer görmediğinizi düşündüğünüz ilişkileri bitirme kararı verebilir, sağlam ilerleyen ilişkiler için resmiyete dökmek adına imza atabilirsiniz. Yetenekli olduğunuz konularda yepyeni bir kazanç kapısı açabilirsiniz. Lüks harcamalara dikkat etmelisiniz.

Dualitenin Sembolcüsü Sabırsız İkizler
ASLAN

Haziran ayı boyunca ışığınız ve karizmanızla sosyal hayatta daha fazla aranan bir kişi olabilirsiniz. Bu dönemde fiziksel görünüşünüz özellikle de saçlarınızla ilgili estetik girişimler ve değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Yeni bir iş arkadaşı veya sevgili hayatınıza girebilir. İş ve sosyal çevrenizle ilgili görüşme trafiğiniz artabilir. Yeni bir sosyal çevreye girebilir, yeni fikirler, projeler, teklifler ve işbirlikleri gündeme gelebilir. Ancak rakiplerinizle ve ortaklarınızla ilgili verilen sözler ve taahhütlerle ilgili gecikmeler ve şartlarda değişiklikler olabilir. İş ve çalışma ortamınızda değişiklikler, yeniden yapılanmalar veya görev değişiklikleri olabilir. Sevdiğiniz çalışma arkadaşlarınızdan biri işten ayrılabilir. Yönetici iseniz ekibinizi daraltabilir veya yeni bir sistemde çalışmaya başlayabilirsiniz. Sağlık nedeniyle bazı alışkanlıklarınızı bırakmanız gerekebilir. Yenilikler sizi biraz zorlasa da uzun vadede sonuçları hayrınıza olacaktır.

Dualitenin Sembolcüsü Sabırsız İkizler
BAŞAK

Haziran ayında günlük düzeninizle ilgili değişiklikler, dalgalanmalar gündeme gelebilir. Kaza ve sakarlıklara karşı aceleci ve dikkatsiz tutumlardan kaçınmalısınız. Bir iş değişikliği gündeminiz olabilir. Bu konuda da aceleci ve hırslı hareket etmeniz işlerin gecikmesine yol açabilir. İş ve kariyer hayatınızla ilgili yeni bir adım atmadan veya bir projeye başlamadan önce iki kere düşünmelisiniz. Özel hayatınızda uzun soluklu bir ilişki başlayabilir. Çocuklarınızın geleceği için önemli bir karar verebilir, bazı yükümlülükler altına girebilirsiniz. Sanat ve yaratıcılıkla ilgili işi bir işiniz varsa, bu dönem sizin için oldukça üretken olabilir. Hayatınızla ilgili yeni adımlar atarken aklınızdaki şüpheleri bertaraf etmiş ve emin olarak ilerlemelisiniz.

Dualitenin Sembolcüsü Sabırsız İkizler
TERAZİ

Haziran ayında aile, aile büyükleri ve çocuklarla ilgili gündemleriniz ön planda olabilir. Aşk ilişkileri, çocuklar, her türlü spekülatif yatırımlar ve riskli işlerde doğru yerde ve zamanda karar vermek önem kazanabilir. Yurt dışı ve uzak kültürlerle bağlantılı işler, turizm, eğitim, yayıncılık, medya ve hukuksal konularda yeni bağlantılarınız ve girişimleriniz olabilir. Hayatınızın daha anlamlı olmasına dair yeni bir perspektif ve vizyon kazanmak adına bakış açınızı değiştirebilir, bazı hayati kararlar alabilirsiniz. Bu kararları verirken bazı çekinceleriniz ve tereddütleriniz olsa da yeni hayat yolunuz bunu gerekli kılabilir. Ay ortasından itibaren sosyal hayatınız canlanıyor. Girdiğiniz yeni sosyal çevrelerden iş ve kazanç fırsatları yakalayabilirsiniz. Ayın son haftasından itibaren ev, aile hayatınız, gayrimenkul ile ilgili işleriniz konusunda bazı konular sonuçlanabilir. Aile büyüklerinizin yaşam alanları veya sağlığı ile ilgili meselelerle ilgilenmeniz gerekebilir. Artan sorumluluklarınızla birlikte zaman zaman kaygılanabilir, kararlarınızı sorgulayabilirsiniz. Hayatınızda işlevini kaybetmiş kavramlardan ve fazla eşyalarınızdan kurtulmak size iyi gelecek.

Dualitenin Sembolcüsü Sabırsız İkizler
AKREP

Haziran ayı boyuncayakın çevrenizle ilişkileriniz ve ortaklaşa kazançlarınız ön plana çıkıyor. Ev, aile ve taşınma konuları ile ilgili beklenmedik gündemleriniz olabilir. Aile üyeleri ile iletişiminizde agresif ve düşüncesiz davranışlardan kaçınmalısınız. Ayın ikinci haftasından itibaren ortaklaşa kazanımlar, eşin gelirleri, bankacılık, finans, kredi, sigorta, nafaka veya bir süredir sizi zorlayan konularda bir gelişme olabilir. Ay boyunca alışverişleriniz ve harcamalarınız artabilir. Bütçenizi yeniden yapılandırmak isteyebilirsiniz. Bu dönemde hayatınıza girecek kimseler uzun vadede size yeni iş ve birlikte çalışma fırsatları getirebilir. Ayın son haftasından itibaren uzun süredir efor harcadığınız bir konu veya proje sonuçlanabilir. İş ve özel hayatla ilgili birçok teklif alabilir, imzalar atabilirsiniz. İş nedeniyle yaptığınız reklam, tanıtım faaliyetleriniz ve seyahatleriniz artabilir. Öğrencilik hayatı devam eden Akrepler eğitimi hayatlarıyla ilgili bir dönemin sonuna gelebilirler. Kardeşler, akrabalar ve yakın çevrenizle ilgili gündeminiz yoğun olabilir. Sizi çalışmaktan veya odağınızdan alıkoyan angaryaları hayatınızdan çıkarma kararı alabilirsiniz.

Dualitenin Sembolcüsü Sabırsız İkizler
YAY

Haziran ayında iş ve özel ilişkileriniz ve iletişim konuları çokça gündeminizde yer alabilir. Kişisel anlamda efor ve çaba harcadığınız bir konuda, iş, fikir ve proje üretmek adına yaptığınız girişimlerde ve yolculuklarda beklentilerinizin karşılığını almanız gecikebilir. Bu konularda yönünüzü veya metodunuzu değiştirmeniz gerekebilir. Yakın çevreniz, kardeşleriniz, astlarınızla ilişkilerinizde agresif ve tepkisel davranışlardan kaçınmalısınız. Ayın ikinci haftasından itibaren yeni bir ilişki veya ortaklık ihtimali gelişebilir. Kalıcı bir birlikteliğin ilk adımları atılabilir. Sosyal hayatınız ve yakınlarınızla geçireceğiniz keyifli zamanlar artabilir, birlikte seyahatlere çıkabilirsiniz. Çalıştığınız sektörle alakalı yeni rakipleriniz gündeme gelebilir veya yepyeni rekabet yöntemi denemek isteyebilirsiniz. Ay sonundan itibaren düzenli ödediğiniz bir borcunuzu kapatabilir veya makul bir düzeyde yeni bir sabit gelire kavuşabilirsiniz. Sahip olduğunuz maddi güvencelerinizi garanti altına almak niyetiyle bazı yatırımlar yapabilirsiniz.

Dualitenin Sembolcüsü Sabırsız İkizler
OĞLAK

Haziran ayı boyunca günlük iş ve özel akışınız hızlanıyor olacak. Ay boyunca fazla mesai yapmak durumunda kalabilir, yeni çalışma koşulları oluşturmak veya eleman alımı için karar alabilirsiniz. İş arayan biriyseniz bu dönemde yeni bir işe başlayabilirsiniz. Borçlarınız yapılandırmak adına size destek olacak birileriyle tanışabilir, kaynaklarından faydalanabilirsiniz. Çocuklarınız için hesapta olmayan bazı harcamalar yapmanız gerekebilir. Kişisel bakımınız ve sağlığınızla ilgili yepyeni sağlık, spor ve beslenme alışkanlıklarını hayatınıza katabilirsiniz. Size faydalı olmayan yaşam alışkanlıklarınızı ve huylarınızı hayatınızdan çıkartabilirsiniz. Fiziksel görünümünüzü ve giyim tarzınızı değiştirebilirsiniz. Özellikle omurga ve diş sağlığı ve estetiği ile ilgili yeni sonuçlar almak adına girişimler yapabilirsiniz. Bunun için riskleri iyi tartıp sakin karar vermeniz yerinde olacaktır.

Dualitenin Sembolcüsü Sabırsız İkizler
KOVA

Haziran ayında iş ve özel ilişkileriniz, ailenizle ilgili gündemleriniz olabilir. İlişkisi olmayanlar için yeni bir flört ilişkisi hayatınıza girebilir. İşi sanat ve yaratıcılık gerektiren konularda olanlar yeni bir projeye başlayabilirler. Yeni bir spor türünü deneyebilir, bir hobi edinebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili gelişmeler olabilir veya bebek müjdesi alabilirsiniz. Kariyer hayatınızla ilgili bir projeyle ilgili çalışmalarınızı şimdilik kendinize saklayabilir, ortaya dökmek için şartların olgunlaşmasını bekleyebilirsiniz. İş hayatındaki muhataplarınızla ilgili güven tazelemenizi gerektiren durumlar olabilir. Daha önce fark edemediğiniz perde arkası olayların açığa çıktığına tanık olabilirsiniz. Ruhsal ve bedensel arınma ve iyileşme süreçleriniz olabilir, kendinize vakit ayırmanız gerekebilir. Özel ilişkiniz ile aile büyükleriniz arasındaki ilişkiyi yönetmekte zorlanabilirsiniz.

Dualitenin Sembolcüsü Sabırsız İkizler
BALIK

Haziran ayında kariyer ve sosyal hayatınızla ilgili gündemleriniz olabilir. Özellikle uzak ülkeler ile ilgili bir işte veya araştırma alt yapısı olan bir alanda çalışıyorsanız, atmak istediğiniz bazı adımlarda engellenmeler olabilir. Bu dönem uyku düzeniniz değişebilir, stresinizi yönetmekte zorlanabilirsiniz. Sağlığınız için gerekli tetkikleri ve tedavileri yaptırmakta gecikmemelisiniz. Yeni bir gayrimenkul alım satımı, kiralanması veya dekorasyon için harcamalar yapmanız gerekebilir. Boyunuzu aşan harcamalardan kaçınmalısınız. Ev, aile hayatı veya yaşlı ebeveynlerinizin konforu ile ilgili bazı kararlar alıp, imzalar atmanız gerekebilir. Kariyer hayatınızda bazı görev değişiklikleri veya terfiler gündeme gelebilir. Sosyal çevrenizle ilgili bazı kimseleri hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Ancak bunu yaparken iletişim dilinizin kırıcı değil yapıcı olmasına özen göstermelisiniz.

İkizler Burcu (21 Mayıs – 20 Haziran)

İkizler burcu hava elementinde ve Zodyak’ta üçüncü sıradaki burç olarak kavramlara net bir akılla ve rasyonalist bir bakış açısıyla yaklaşır. Objektif, dışa dönük, sosyal, neşeli, esprili, zeki, öğrenmeye meraklı, entelektüel, özgürlüğüne düşkün, hazır cevap, hareketli, esnek ve değişken yapıdadırlar. Yazılı ve sözlü iletişimden hoşlanır, hızlı öğrenir. Konuşkan ve beceriklidir. İkna kabiliyeti yüksektir. Sembolüyle dualiteyi temsil eder. Birçok işle aynı anda ilgilenebilir, çok yönlüdür. İnteraktif ve araştırmacıdır. Onu zorlayan, korkutan veya inciten bir durumla karşılaştığında en kolay kaçış yolu olarak alaycılığa başvurabilir. Gölge yanı olarak; çabuk sıkılabilir, kolayca dağılabilir, geveze, uçarı, sabırsız ve bazen tutarsız davranabilir, duygusal anlamda sığ olabilir. Ev hayatı onlara göre değildir. Dışarıda olmayı severler. Sorumluluk almaktan sıkılabilirler.

İkizler burçları renkli ve neşeli bir mizaca sahiptir. Şartlara çabuk adapte olur. Hep yapacak çok işleri ve gezecek çok yerleri ve tanıyacak çok yeni kişileri vardır. Yeni ortamlara girmek, yeni insanlarla tanışmak ve yeni ilgi alanlarını keşfetmek ister. Bulundukları ortama yüksek enerji, eğlence ve renk katarlar. Pratik çözümler onlardan sorulur. Sürekli yeni konuların peşinden koştuklarından derinleşmeye zamanları yoktur. Hareket ve değişiklik isterler. Zihinleri yüksek hızda çalışır. Öğrenme arzusunu sürekli yeni şeyler öğrenerek beslemelidir. İletişim, teknoloji, medya, yazarlık, öğretmenlik, internet, reklamcılık, grafik tasarım, taşıma, ulaştırma, seyahatler, matematik ve ticaretle ilgili işler İkizler burcu ile temsil edilir. Hangi alanda çalışırlarsa çalışsınlar, bilgi, bilimsellik, güncellik, teknik beceri ve doğru iletişim onları kariyer ve hayat yolunda başarılı kılar. Tüm İkizler burçlarının doğum günü kutlu olsun.

Enerjik Ve Eğlenceli Bol Düğünlü Aşk Dolu

İletişim ve haber trafiğimizin hızlandığı, ilişkilerimizin, ev, aile, nostalji, vatan, yuva ve milli konularımızın daha fazla ön plana çıktığı bir aydayız. Ayın ilk yarısında olaylara objektif bakmakta zorlanabilir, duygularımızla hareket edebiliriz. Pek çok yeni ve orijinal fikirlerimiz olabilir. Bunları uygulamak istiyorsak ay sonundan önce harekete geçmeliyiz. Zira 27 Haziran- 27 Ağustos tarihleri arasında Mars geri hareketine başlayacağından istediğimiz enerjiyi ve motivasyonu yaratmakta zorlanabilir veya uygulamada engellerle karşılaşabiliriz. Bu ay beklenmedik maddi destekler ve para kaynakları bulabiliriz. Ayın ikinci yarısında hayatın keyifli ve eğlenceli yanları, davetler, organizasyonlar, geziler, sanatsal etkinlikler günlük hayatımızda daha fazla yer tutmaya başlıyor. Güzellik, estetik, giyim kuşam konularında ve her türlü lüks tüketim harcamalar artabilir. Aşk ve çocuklar hayatımızın odak noktası olabilir.
Burçların aldığı genel etkileri sizin için yorumladım. Yükselen burcunuza göre okuyunuz.

ASTROLOG GÜL VATANSEVER – TURKAZ MAGAZİNE YAZARI

No Comments Yet

Comments are closed

Turkaz Magazine dijital dergi platformudur.
Hello. Add your message here.