Genel, YAŞAM STİLİ

Kişisel Bakım ayaksa.com’dan Sorulur !

[thb_image image=”331″]

2010 yılında bir eczacı ve bir ekonomist tarafından, ayak sağlığı medikal işlemleri ve ayak sağlığını destekleyici ürünlerin satışını planlayan bir marka olarak kurulan ayaksa, 2017 yılından itibaren www.ayaksa.com ismi ile e-ticaret alanında da çalışmaya başladı.

ayaksa.com marka kapsamındaki çalışmaları;

-Medikal bakım işlemleri

-Medikal bakım destek ürünleri

-Medikal bakım personel eğitimleri

www.ayaksa.com ‘da Kişisel bakımınız için ihtiyacınız olan her şey yer alıyor !

ayaksa.com bünyesinde; batık tırnak bakımı, mantar tırnak bakımı, nasır bakımı, çatlak topuk bakımı, kalınlaşmış tırnak bakımı, deforme tırnak bakımı, jel tırnak uygulaması, typing metodu, podografi yöntemli tabanlık uygulaması, diyabetik ayak bakımı, el bakımı yapılmaktadır. Ayrıca ayağında herhangi bir problemi bulunmayan kişilerde steril malzemeler ve hijyenik bir ortamda yapılan medikal ayak bakımı, sağlıklı bir ortamda yapılan estetik bir bakım uygulaması olarak tercih edilmektedir.

Medikal el ve ayak bakımı, bilinen manikür ve pedikür işlemlerinden farklı olarak gerçekleşir, el ve ayaklar suda bekletilmez, doku kesme işlemi yapılmaz ve ayak altına ponzalama uygulanmaz. Dolayısı ile tırnak kenarlarından alt dokulara sıvı sızıntısı ve enfeksiyon riski engellenmiş olur. Klasik manikür ve pedikürde ayakların suda bekletilmesi, ölü dokuların yanı sıra sağlıklı dokuların da etkilenmesine ve gereksiz doku kaybı sonucu hızla geri gelen doku kalınlaşmalarına neden olmaktadır. El bakımı ortalama 20-25 dk, ayak bakımı ise 30 dk’lık sürelerde yapılmaktadır.

www.ayaksa.com

Tags: