Genel, MODA, YAŞAM STİLİ

Plajlar ‘Lovekini’ İle Çiçekleniyor!

[thb_gap height=”20″][thb_image image=”1121″ img_size=”full”]
[thb_gap height=”20″]

Bu yaz sahiller LOVEKINI ile çiçek açıyor! Milano’nun trend-setter ruhunu, Bodrum’un happy-hour’larına taşıyan bir beach couture markası olan LOVEKINI, koleksiyonunda yer verdiği mayo, bikini, tunik, plaj çantası, clutch ve plaj havlularına çiçeklerin zarafeti taşıyacak.

[thb_gap height=”20″]

Temelleri 2012 yılında modanın başkenti Milano’da atılan, 2016 yılında İstanbul’da hayata geçirilen LOVEKINI bu yaz plajlara damgasını vuracak. Sunumunu ve ilhamını bir balerinin zarafetinden ve bir bale temsilinin büyüsünden alan LOVEKINI; mayo, bikini ve tuniklerinde şifon çiçek işlemelerinin öne çıktığı koleksiyonuyla dikkat çekiyor. Detaylardaki mükemmellik, kusursuz işçilik ve kişilik sahibi tasarımlarıyla tüm ilgiyi üzerine çekerken aynı zamanda maksimum kullanışlılık sağlıyor.

[thb_gap height=”20″]

LOVEKINI tasarımlarının kumaş ve materyalleri İtalya ve Fransa’nın çeşitli şehirlerinden özenle seçilerek İstanbul’daki LOVEKINI Bikini Laboratuvarı’nda deneysel çalışmaların titizliğinde adeta moleküllerin birbirleriyle eşsiz uyumu düşünülerek alanında önde gelen ustalar tarafından özel bir işçilikle üretiliyor. Doğanın muhteşem element renklerinden bilimsel gerçeklik ile yararlanan LOVEKINI, tasarımlarında herkesten farklı ve eşsiz renkler sunuyor.

[thb_gap height=”30″]

Plajlarda Anne & Kız Modası

[thb_gap height=”20″]

LOVEKINI, özenle hazırladığı mayo kombinleri ile anneler ve kızlarının mükemmel bir uyum içinde olmalarına olanak sağlıyor. 2017 yaz modasına yön veren LOVEKINI ile kendinizi herkesten özel, farklı ve büyüleyici hissedeceksiniz!

[thb_gap height=”20″][thb_image image=”1119″ img_size=”medium”]
[thb_gap height=”300″][thb_dividers]
Tags:
Turkaz Magazine Dijital Dergi Platformu
Turkaz Magazine Mart 2018 Özel Sayı
Bize Ulaşın

 

  • Taşkent Konutları No: 229 D:39 Bahçeşehir
  • E-Posta: info@turkazpr.com
  • Tel : 0(850) 209 93 63

 

TurkAz Magazine - Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım Aselsoft