Yüzde 100 Yerli Butik Burger

Gıda sektöründe 25 yılı aşkın süredir edinilen tecrübelerin bir araya gelmesiyle Uğur Çiçek tarafından kurulan BİR YİYECEK AŞ’nin markası 1 Burger; “yüksek kalite, sağlık ve eşsiz lezzet” prensibi doğrultusunda hizmete sunulmuş %100 yerli burger zinciri franchise ile büyüyecek.

Etlerinden soslarına kadar tamamen yerli üretim prensiplerine, hızlı ancak lezzetli servis esasına göre uzmanlar ve şefler tarafından hazırlanan menüleri ile 1 Burger, Ortaköy’de burger severlerle buluştu. Butik burger konseptini hayata geçiren 1 Burger, kaliteli burgeri uygun fiyata burger severlerin beğenisine sunuyor.

"Türkiye’nin ilk Fast Casual burger markasıyız"

Uğur Çiçek: “Birinci sınıf burgerleri ve samimi hizmet kalitesiyle, yerel burger lezzetinin önemli temsilcisi olmayı kendine hedef seçmiş bir marka olarak İstanbul’da kuruluş serüvenine başlamıştır. Butikburger konsepti ile fast food burger arasında olan segmentasyonu ile her yaştan ve her bütçeden kişiyi hedefleyen marka Türkiye’nin yerli ve milli markası olmayı hedeflemiştir. 1 Burger merkeze bağlı Ortaköy şubesi eğitim ve Arge mutfağı olarak hizmet verecektir. Şişli ve Bulgurlu franchise şubeleri, kısa zamanda açılacak olan Metropol AVM ve Merdivenköy şubeleri ile beş şubede hizmet verecek olan marka Tüm Türkiye’ye yayılma politikasını benimseyerek hedeflerine emin adımlar ile yürümektedir. 2020 yılı itibariyle marka; dünya pazarlarını hedefleyerek büyümesini sürdürecektir.”

No Comments Yet

Comments are closed

Turkaz Magazine dijital dergi platformudur.
Hello. Add your message here.